Gratis å annonsere + Legg ut

GO4 TBE HOLDING AS

Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester
Aksjeselskap · SANDNES, SANDNES · Org.nr 932547759
Rute

Detaljer

AdresseLuramyrveien 51
4313 SANDNES

Om GO4 TBE HOLDING AS

Investering i aksjer samt hva som står naturlig i forbindelse med slike tjenester.
Kilde: Brønnøysundregisteret

GO4 TBE HOLDING AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnGO4 TBE HOLDING AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer932547759
Registrert i Enhetsregisteret30.11.2023
Stiftelsesdato16.11.2023
Aksjekapital7.500.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter
Driftsresultat-265.052 kr
Resultat før skatt-124.900 kr
Aksjekapital7.500.000 kr
Egenkapital-79.940 kr
Gjeld4.211.316 kr
Årsresultat-124.900 kr
Driftsresultat
-300K-200K-100K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Luramyrveien 51, 4313 SANDNES

Eiendom

AdresseLuramyrveien 51, 4313 Sandnes
Tomt
Matrikkel1108-69/2223
KommuneSandnes

Bedrifter på samme adresse

TBE BEMANNING ASVERKTØY & VERN ASCAPI INVEST ASBINDX ASV & V INVEST ASHATLEVEIEN 15 ASNORLIGHT WORKWEAR AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om GO4 TBE HOLDING AS

Hva er den registrerte adressen til GO4 TBE HOLDING AS?
Den registrerte adressen ligger i 4313 SANDNES. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver GO4 TBE HOLDING AS?
GO4 TBE HOLDING AS er aktiv innen Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til GO4 TBE HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 932547759.
Kan plasseringen til GO4 TBE HOLDING AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble GO4 TBE HOLDING AS grunnlagt?
GO4 TBE HOLDING AS ble grunnlagt den 16.11.2023.
Er GO4 TBE HOLDING AS registrert for MVA?
GO4 TBE HOLDING AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret