Gratis å annonsere + Legg ut

ALFSEN INVEST AS

Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester
Aksjeselskap · SKIEN, SKIEN · Org.nr 932683652
Rute

Detaljer

AdresseRektor Ørns gate 16
3717 SKIEN

Om ALFSEN INVEST AS

Eie og forvalte aksjer i et eller flere selskaper.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ALFSEN INVEST AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnALFSEN INVEST AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer932683652
Registrert i Enhetsregisteret15.12.2023
Stiftelsesdato30.09.2023
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning0 kr
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter0 kr
Driftsresultat-13.537 kr
Resultat før skatt-358 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital817.575 kr
Gjeld3.063.332 kr
Årsresultat-358 kr
Driftsinntekter
001112025
Driftsresultat
-15K-10K-5K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Rektor Ørns gate 16, 3717 SKIEN

Eiendom

AdresseRektor Ørns gate 16, 3717 Skien
Tomt
Matrikkel4003-300/4304
KommuneSkien

Bedrifter på samme adresse

SKIEN BEGRAVELSESBYRÅ ASGRENLAND BEGRAVELSESBYRÅ JAN KATERAAS ALFSEN INNGÅR I DØDSBOKATERAAS INVEST AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om ALFSEN INVEST AS

Hva er den registrerte adressen til ALFSEN INVEST AS?
Den registrerte adressen ligger i 3717 SKIEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ALFSEN INVEST AS?
ALFSEN INVEST AS er aktiv innen Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til ALFSEN INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 932683652.
Kan plasseringen til ALFSEN INVEST AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ALFSEN INVEST AS grunnlagt?
ALFSEN INVEST AS ble grunnlagt den 30.09.2023.
Er ALFSEN INVEST AS registrert for MVA?
ALFSEN INVEST AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret