Gratis å annonsere + Legg ut

STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Eierseksjonssameie · LILLESTRØM, LILLESTRØM · Org.nr 933292207
Rute

Detaljer

Adressec/o BORI Tærudgata 16
2004 LILLESTRØM
PostadressePostboks 323
2001 LILLESTRØM

Om STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II

Eierseksjonssameie
Kilde: Brønnøysundregisteret

STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSTOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II
OrganisasjonsformEierseksjonssameie
Organisasjonsnummer933292207
Registrert i Enhetsregisteret13.04.2024
Stiftelsesdato11.01.2024
Omsetning290.016 kr
Fortjenestemargin47,1 %
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter290.016 kr
Driftsresultat136.537 kr
Resultat før skatt0 kr
Egenkapital285.215 kr
Gjeld2.091 kr
Årsresultat134.587 kr
Driftsinntekter
0100K200K300K2025
Driftsresultat
050K100K150K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o BORI Tærudgata 16, 2004 LILLESTRØM

Spørsmål om STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II

Hva er den registrerte adressen til STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II?
Den registrerte adressen ligger i 2004 LILLESTRØM. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II?
STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II?
Organisasjonsnummeret er 933292207.
Kan plasseringen til STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II grunnlagt?
STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II ble grunnlagt den 11.01.2024.
Er STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II registrert for MVA?
STOREBOTN NÆRINGSPARK SAMEIE II er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret