Gratis å annonsere + Legg ut

OASEN KIOSK AS

Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler
Aksjeselskap · TRONDHEIM, TRONDHEIM · Org.nr 933666557
Rute

Detaljer

AdresseNonnegata 6A
7014 TRONDHEIM

Om OASEN KIOSK AS

Drift av kiosk med takeaway og catering.
Kilde: Brønnøysundregisteret

OASEN KIOSK AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnOASEN KIOSK AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer933666557
Registrert i Enhetsregisteret21.06.2024
Stiftelsesdato15.05.2024
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning598.350 kr
Fortjenestemargin-95,6 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter598.350 kr
Driftsresultat-571.930 kr
Resultat før skatt-573.673 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital-543.673 kr
Gjeld667.673 kr
Årsresultat-573.673 kr
Driftsinntekter
0200K400K600K2024
Driftsresultat
-600K-400K-200K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Nonnegata 6A, 7014 TRONDHEIM

Eiendom

AdresseNonnegata 6A, 7014 Trondheim
Tomt
Matrikkel5001-409/262
KommuneTrondheim
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om OASEN KIOSK AS

Hva er den registrerte adressen til OASEN KIOSK AS?
Den registrerte adressen ligger i 7014 TRONDHEIM. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver OASEN KIOSK AS?
OASEN KIOSK AS er aktiv innen Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler.
Hva er organisasjonsnummeret til OASEN KIOSK AS?
Organisasjonsnummeret er 933666557.
Kan plasseringen til OASEN KIOSK AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble OASEN KIOSK AS grunnlagt?
OASEN KIOSK AS ble grunnlagt den 15.05.2024.
Er OASEN KIOSK AS registrert for MVA?
OASEN KIOSK AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret