Gratis å annonsere + Legg ut

MALER MATHISEN

Maler- og glassarbeid
Enkeltpersonforetak · TORØD, FÆRDER · Org.nr 934344774
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseMiddelborgveien 12
3135 TORØD

Om MALER MATHISEN

Malertjenester.
Kilde: Brønnøysundregisteret

MALER MATHISEN, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnMALER MATHISEN
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer934344774
Registrert i Enhetsregisteret25.10.2024
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Middelborgveien 12, 3135 TORØD

Eiendom

AdresseMiddelborgveien 12, 3135 Torød
Tomt
Matrikkel3911-55/10
KommuneFærder
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om MALER MATHISEN

Hva er den registrerte adressen til MALER MATHISEN?
Den registrerte adressen ligger i 3135 TORØD. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver MALER MATHISEN?
MALER MATHISEN er aktiv innen Maler- og glassarbeid.
Hva er organisasjonsnummeret til MALER MATHISEN?
Organisasjonsnummeret er 934344774.
Kan plasseringen til MALER MATHISEN ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble MALER MATHISEN grunnlagt?
MALER MATHISEN ble grunnlagt den 25.10.2024.
Er MALER MATHISEN registrert for MVA?
MALER MATHISEN er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret