Gratis å annonsere + Legg ut

THOMAS HEFTYES GATE 27 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 934805569
Rute

Detaljer

Adressec/o Finn Ola Skulstad Thomas Heftyes gate 27
0264 OSLO

Om THOMAS HEFTYES GATE 27 AS

Drift av eiendommen g.nr.212, br.nr.828 i Oslo.
Kilde: Brønnøysundregisteret

THOMAS HEFTYES GATE 27 AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTHOMAS HEFTYES GATE 27 AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer934805569
Registrert i Enhetsregisteret19.02.1995
Stiftelsesdato25.04.1924
Aksjekapital10.000.000 kr
Omsetning195.000 kr
Fortjenestemargin-9,8 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter195.000 kr
Driftsresultat-19.169 kr
Resultat før skatt-12.824 kr
Aksjekapital10.000.000 kr
Egenkapital699.976 kr
Gjeld5.000 kr
Årsresultat-12.824 kr
Driftsinntekter
050K100K150K200K2025
Driftsresultat
-20K-15K-10K-5K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Finn Ola Skulstad Thomas Heftyes gate 27, 0264 OSLO

Spørsmål om THOMAS HEFTYES GATE 27 AS

Hva er den registrerte adressen til THOMAS HEFTYES GATE 27 AS?
Den registrerte adressen ligger i 0264 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver THOMAS HEFTYES GATE 27 AS?
THOMAS HEFTYES GATE 27 AS er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til THOMAS HEFTYES GATE 27 AS?
Organisasjonsnummeret er 934805569.
Kan plasseringen til THOMAS HEFTYES GATE 27 AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble THOMAS HEFTYES GATE 27 AS grunnlagt?
THOMAS HEFTYES GATE 27 AS ble grunnlagt den 25.04.1924.
Er THOMAS HEFTYES GATE 27 AS registrert for MVA?
THOMAS HEFTYES GATE 27 AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret