Gratis å annonsere + Legg ut

HOLM MUSIKK OG FORMIDLING

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
Enkeltpersonforetak · KVITESEID, KVITESEID · Org.nr 934827678
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adressec/o Olav Holm Lauvstadvegen 3
3850 KVITESEID

Om HOLM MUSIKK OG FORMIDLING

Utøvande musikar. Lydteknikar. Scenetenester som produsent. Forfattar, alle typar litterære genre. Foredragshaldar.
Kilde: Brønnøysundregisteret

HOLM MUSIKK OG FORMIDLING, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnHOLM MUSIKK OG FORMIDLING
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer934827678
Registrert i Enhetsregisteret10.01.2025
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Olav Holm Lauvstadvegen 3, 3850 KVITESEID

Spørsmål om HOLM MUSIKK OG FORMIDLING

Hva er den registrerte adressen til HOLM MUSIKK OG FORMIDLING?
Den registrerte adressen ligger i 3850 KVITESEID. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver HOLM MUSIKK OG FORMIDLING?
HOLM MUSIKK OG FORMIDLING er aktiv innen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk.
Hva er organisasjonsnummeret til HOLM MUSIKK OG FORMIDLING?
Organisasjonsnummeret er 934827678.
Kan plasseringen til HOLM MUSIKK OG FORMIDLING ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble HOLM MUSIKK OG FORMIDLING grunnlagt?
HOLM MUSIKK OG FORMIDLING ble grunnlagt den 10.01.2025.
Er HOLM MUSIKK OG FORMIDLING registrert for MVA?
HOLM MUSIKK OG FORMIDLING er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret