Gratis å annonsere + Legg ut

MR. FISH 3 AS

Drift av restauranter
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 935568471
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseSandakerveien 22A
0473 OSLO

Om MR. FISH 3 AS

Restaurantvirksomhet og annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

MR. FISH 3 AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnMR. FISH 3 AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer935568471
Registrert i Enhetsregisteret26.05.2025
Stiftelsesdato09.05.2025
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte7
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Sandakerveien 22A, 0473 OSLO

Eiendom

AdresseSandakerveien 22A, 0473 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-225/241
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

MR.FISH ASISNITT ASTORSHOV TORG BLOMSTER AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om MR. FISH 3 AS

Hva er den registrerte adressen til MR. FISH 3 AS?
Den registrerte adressen ligger i 0473 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver MR. FISH 3 AS?
MR. FISH 3 AS er aktiv innen Drift av restauranter.
Hva er organisasjonsnummeret til MR. FISH 3 AS?
Organisasjonsnummeret er 935568471.
Kan plasseringen til MR. FISH 3 AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble MR. FISH 3 AS grunnlagt?
MR. FISH 3 AS ble grunnlagt den 09.05.2025.
Er MR. FISH 3 AS registrert for MVA?
MR. FISH 3 AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret