Gratis å annonsere + Legg ut

EINEBERGGATA 20 SAMEIE

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Eierseksjonssameie · HARSTAD, HARSTAD · Org.nr 935908922
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseEineberggata 20
9405 HARSTAD

Om EINEBERGGATA 20 SAMEIE

Eierseksjonssameie
Kilde: Brønnøysundregisteret

EINEBERGGATA 20 SAMEIE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnEINEBERGGATA 20 SAMEIE
OrganisasjonsformEierseksjonssameie
Organisasjonsnummer935908922
Registrert i Enhetsregisteret19.09.2025
Stiftelsesdato22.02.2019
NACE-bransje97.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Eineberggata 20, 9405 HARSTAD

Eiendom

AdresseEineberggata 20, 9405 Harstad
Tomt
Matrikkel5503-59/197
KommuneHarstad

Bedrifter på samme adresse

RON TORBJØRNSEN SIKKERHET
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om EINEBERGGATA 20 SAMEIE

Hva er den registrerte adressen til EINEBERGGATA 20 SAMEIE?
Den registrerte adressen ligger i 9405 HARSTAD. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver EINEBERGGATA 20 SAMEIE?
EINEBERGGATA 20 SAMEIE er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til EINEBERGGATA 20 SAMEIE?
Organisasjonsnummeret er 935908922.
Kan plasseringen til EINEBERGGATA 20 SAMEIE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble EINEBERGGATA 20 SAMEIE grunnlagt?
EINEBERGGATA 20 SAMEIE ble grunnlagt den 22.02.2019.
Er EINEBERGGATA 20 SAMEIE registrert for MVA?
EINEBERGGATA 20 SAMEIE er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret