Gratis å annonsere + Legg ut

HELENE BERGO MUND

Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
Enkeltpersonforetak · OSLO, OSLO · Org.nr 935949041
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseKjølberggata 27B
0653 OSLO

Om HELENE BERGO MUND

Scenetjenester som produsent.
Kilde: Brønnøysundregisteret

HELENE BERGO MUND, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnHELENE BERGO MUND
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer935949041
Registrert i Enhetsregisteret11.08.2025
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Kjølberggata 27B, 0653 OSLO

Eiendom

AdresseKjølberggata 27B, 0653 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-231/261
KommuneOslo
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om HELENE BERGO MUND

Hva er den registrerte adressen til HELENE BERGO MUND?
Den registrerte adressen ligger i 0653 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver HELENE BERGO MUND?
HELENE BERGO MUND er aktiv innen Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet.
Hva er organisasjonsnummeret til HELENE BERGO MUND?
Organisasjonsnummeret er 935949041.
Kan plasseringen til HELENE BERGO MUND ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble HELENE BERGO MUND grunnlagt?
HELENE BERGO MUND ble grunnlagt den 11.08.2025.
Er HELENE BERGO MUND registrert for MVA?
HELENE BERGO MUND er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret