Gratis å annonsere + Legg ut

ILDER INVEST AS

Uoppgitt
Aksjeselskap · TROMSØ, TROMSØ · Org.nr 936689299
Rute

Detaljer

Adressec/o Torbjørn Kristiansen Ildervegen 10
9017 TROMSØ

Om ILDER INVEST AS

Investering i selskap som driver bakerivirksomhet og fast eiendom, samt det som hører naturlig sammen med dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ILDER INVEST AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnILDER INVEST AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer936689299
Registrert i Enhetsregisteret02.12.2025
Stiftelsesdato25.09.2025
NACE-bransje00.000 Uoppgitt
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter
Driftsresultat
Resultat før skatt
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital1.540.777 kr
Gjeld
Årsresultat0 kr
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Torbjørn Kristiansen Ildervegen 10, 9017 TROMSØ

Spørsmål om ILDER INVEST AS

Hva er den registrerte adressen til ILDER INVEST AS?
Den registrerte adressen ligger i 9017 TROMSØ. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ILDER INVEST AS?
ILDER INVEST AS er aktiv innen Uoppgitt.
Hva er organisasjonsnummeret til ILDER INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 936689299.
Kan plasseringen til ILDER INVEST AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ILDER INVEST AS grunnlagt?
ILDER INVEST AS ble grunnlagt den 25.09.2025.
Er ILDER INVEST AS registrert for MVA?
ILDER INVEST AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret