Gratis å annonsere + Legg ut

EIRIK HORNELAND

Enkeltpersonforetak · HAUGESUND, HAUGESUND · Org.nr 937284098
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseHaakonsvegen 80
5519 HAUGESUND

Om EIRIK HORNELAND

Media - bidrag til tv sendinger.
Kilde: Brønnøysundregisteret

EIRIK HORNELAND, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnEIRIK HORNELAND
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer937284098
Registrert i Enhetsregisteret12.03.2026
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Haakonsvegen 80, 5519 HAUGESUND

Eiendom

AdresseHaakonsvegen 80, 5519 Haugesund
Tomt
Matrikkel1106-29/671
KommuneHaugesund

Bedrifter på samme adresse

JAN ÅGE NYMARKS.NYGAARD ASBARLAND CONSULTINGNI TRONES
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om EIRIK HORNELAND

Hva er den registrerte adressen til EIRIK HORNELAND?
Den registrerte adressen ligger i 5519 HAUGESUND. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hva er organisasjonsnummeret til EIRIK HORNELAND?
Organisasjonsnummeret er 937284098.
Kan plasseringen til EIRIK HORNELAND ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble EIRIK HORNELAND grunnlagt?
EIRIK HORNELAND ble grunnlagt den 12.03.2026.
Er EIRIK HORNELAND registrert for MVA?
EIRIK HORNELAND er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret