Gratis å annonsere + Legg ut

HAALANDLYDPRODUKSJONER AS

Produksjon og utgivelse av musikk- og lydopptak
Aksjeselskap · STAVANGER, STAVANGER · Org.nr 937393148
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseForane 15
4031 STAVANGER

Om HAALANDLYDPRODUKSJONER AS

Lydtekniker for konserter. Inkludert installasjon og feilretting av brann-/sikkerhetsanlegg i regionen.
Kilde: Brønnøysundregisteret

HAALANDLYDPRODUKSJONER AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnHAALANDLYDPRODUKSJONER AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer937393148
Registrert i Enhetsregisteret20.03.2026
Stiftelsesdato06.03.2026
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Forane 15, 4031 STAVANGER

Eiendom

AdresseForane 15, 4031 Stavanger
Tomt
Matrikkel1103-13/257
KommuneStavanger

Bedrifter på samme adresse

HÅLAND LYDPRODUKSJONER
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om HAALANDLYDPRODUKSJONER AS

Hva er den registrerte adressen til HAALANDLYDPRODUKSJONER AS?
Den registrerte adressen ligger i 4031 STAVANGER. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver HAALANDLYDPRODUKSJONER AS?
HAALANDLYDPRODUKSJONER AS er aktiv innen Produksjon og utgivelse av musikk- og lydopptak.
Hva er organisasjonsnummeret til HAALANDLYDPRODUKSJONER AS?
Organisasjonsnummeret er 937393148.
Kan plasseringen til HAALANDLYDPRODUKSJONER AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble HAALANDLYDPRODUKSJONER AS grunnlagt?
HAALANDLYDPRODUKSJONER AS ble grunnlagt den 06.03.2026.
Er HAALANDLYDPRODUKSJONER AS registrert for MVA?
HAALANDLYDPRODUKSJONER AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret