Gratis å annonsere + Legg ut

ÅSSIDA BORETTSLAG

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Borettslag · OSLO, OSLO · Org.nr 948973693
RuteE-post

Detaljer

Adressec/o OBOS Hammersborg torg 1
0179 OSLO
Postadressec/o OBOS Postboks 6666 St Olavs plass
0129 OSLO

Om ÅSSIDA BORETTSLAG

Borettslag.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ÅSSIDA BORETTSLAG, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnÅSSIDA BORETTSLAG
OrganisasjonsformBorettslag
Organisasjonsnummer948973693
Registrert i Enhetsregisteret19.02.1995
Stiftelsesdato08.11.1979
Omsetning15.487.252 kr
Fortjenestemargin5,8 %
Antall ansatte
SektorBorettslag o.l.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter15.487.252 kr
Driftsresultat905.919 kr
Resultat før skatt-2.184.618 kr
Egenkapital-15.307.808 kr
Gjeld89.808.746 kr
Årsresultat-2.184.618 kr
Driftsinntekter
05M10M15M20M2024
Driftsresultat
0250K500K750K1M2024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o OBOS Hammersborg torg 1, 0179 OSLO

Spørsmål om ÅSSIDA BORETTSLAG

Hva er den registrerte adressen til ÅSSIDA BORETTSLAG?
Den registrerte adressen ligger i 0179 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ÅSSIDA BORETTSLAG?
ÅSSIDA BORETTSLAG er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til ÅSSIDA BORETTSLAG?
Organisasjonsnummeret er 948973693.
Kan plasseringen til ÅSSIDA BORETTSLAG ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ÅSSIDA BORETTSLAG grunnlagt?
ÅSSIDA BORETTSLAG ble grunnlagt den 08.11.1979.
Er ÅSSIDA BORETTSLAG registrert for MVA?
ÅSSIDA BORETTSLAG er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret