Gratis å annonsere + Legg ut

BORETTSLAGET STRANDG 225

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Borettslag · BERGEN, BERGEN · Org.nr 953008289
RingRuteNettsideE-post

Detaljer

Adressec/o Vestbo BBL Strandgaten 196
5004 BERGEN
Postadressec/o Vestbo BBL Postboks 1947 Nordnes
5817 BERGEN

Om BORETTSLAGET STRANDG 225

Borettslag.
Kilde: Brønnøysundregisteret

BORETTSLAGET STRANDG 225, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnBORETTSLAGET STRANDG 225
OrganisasjonsformBorettslag
Organisasjonsnummer953008289
Registrert i Enhetsregisteret19.02.1995
Stiftelsesdato11.03.1986
Omsetning1.452.269 kr
Fortjenestemargin-4,4 %
Antall ansatte
SektorBorettslag o.l.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter1.452.269 kr
Driftsresultat-63.537 kr
Resultat før skatt
Egenkapital517.624 kr
Gjeld4.353.231 kr
Årsresultat-183.496 kr
Driftsinntekter
0500K1M1,5M2025
Driftsresultat
-80K-60K-40K-20K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Vestbo BBL Strandgaten 196, 5004 BERGEN

Spørsmål om BORETTSLAGET STRANDG 225

Hva er den registrerte adressen til BORETTSLAGET STRANDG 225?
Den registrerte adressen ligger i 5004 BERGEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver BORETTSLAGET STRANDG 225?
BORETTSLAGET STRANDG 225 er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til BORETTSLAGET STRANDG 225?
Organisasjonsnummeret er 953008289.
Hva er telefonnummeret til BORETTSLAGET STRANDG 225?
Telefonnummeret til BORETTSLAGET STRANDG 225 finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til BORETTSLAGET STRANDG 225 ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble BORETTSLAGET STRANDG 225 grunnlagt?
BORETTSLAGET STRANDG 225 ble grunnlagt den 11.03.1986.
Er BORETTSLAGET STRANDG 225 registrert for MVA?
BORETTSLAGET STRANDG 225 er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret