Gratis å annonsere + Legg ut

TRONRUD HOLDING ANS

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar · HØNEFOSS, RINGERIKE · Org.nr 959558159
Rute

Detaljer

AdresseHvervenmoveien 49
3511 HØNEFOSS

Om TRONRUD HOLDING ANS

Eie, drift og eventuelt salg av fast eiendom samt virksomhet som står i forbindelse med dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

TRONRUD HOLDING ANS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTRONRUD HOLDING ANS
OrganisasjonsformAnsvarlig selskap med solidarisk ansvar
Organisasjonsnummer959558159
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
Stiftelsesdato08.11.1990
Omsetning740.488 kr
Fortjenestemargin5,1 %
Antall ansatte
SektorPersonlige foretak
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter740.488 kr
Driftsresultat38.007 kr
Resultat før skatt-339.569 kr
Egenkapital87.348 kr
Gjeld5.854.058 kr
Årsresultat-339.569 kr
Driftsinntekter
0200K400K600K800K2025
Driftsresultat
010K20K30K40K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Hvervenmoveien 49, 3511 HØNEFOSS

Eiendom

AdresseHvervenmoveien 49, 3511 Hønefoss
Tomt
Matrikkel3305-38/209
KommuneRingerike

Bedrifter på samme adresse

ECIT VEIBY AKONTO ASAKA ASXPND ASECIT LAW ADVOKATER ASRINGBO BBLMDCO BUSKERUD ASRINGERIKE BOLIGSTIFTELSEADVOKAT HANS PETTER ASKILSRUD AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om TRONRUD HOLDING ANS

Hva er den registrerte adressen til TRONRUD HOLDING ANS?
Den registrerte adressen ligger i 3511 HØNEFOSS. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver TRONRUD HOLDING ANS?
TRONRUD HOLDING ANS er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til TRONRUD HOLDING ANS?
Organisasjonsnummeret er 959558159.
Kan plasseringen til TRONRUD HOLDING ANS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble TRONRUD HOLDING ANS grunnlagt?
TRONRUD HOLDING ANS ble grunnlagt den 08.11.1990.
Er TRONRUD HOLDING ANS registrert for MVA?
TRONRUD HOLDING ANS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret