Gratis å annonsere + Legg ut

RØSVIK GUNNAR OLAV

Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr
Enkeltpersonforetak · VIGRA, GISKE · Org.nr 969127237
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseMolnesvegen 294
6040 VIGRA

Om RØSVIK GUNNAR OLAV

Jordbruk.
Kilde: Brønnøysundregisteret

RØSVIK GUNNAR OLAV, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnRØSVIK GUNNAR OLAV
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer969127237
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Molnesvegen 294, 6040 VIGRA

Eiendom

AdresseMolnesvegen 294, 6040 Vigra
Tomt
Matrikkel1532-2/69
KommuneGiske

Bedrifter på samme adresse

TORILL VALDERHAUG, KLINISK ERNÆRINGSFYSIOLOGTHE POCKET COLLECTIVE NYMARKKÅRE NYMARK
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om RØSVIK GUNNAR OLAV

Hva er den registrerte adressen til RØSVIK GUNNAR OLAV?
Den registrerte adressen ligger i 6040 VIGRA. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver RØSVIK GUNNAR OLAV?
RØSVIK GUNNAR OLAV er aktiv innen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr.
Hva er organisasjonsnummeret til RØSVIK GUNNAR OLAV?
Organisasjonsnummeret er 969127237.
Kan plasseringen til RØSVIK GUNNAR OLAV ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble RØSVIK GUNNAR OLAV grunnlagt?
RØSVIK GUNNAR OLAV ble grunnlagt den 20.02.1995.
Er RØSVIK GUNNAR OLAV registrert for MVA?
RØSVIK GUNNAR OLAV er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret