Gratis å annonsere + Legg ut

RUDEN AKSEL

Avvirkning
Enkeltpersonforetak · GRAN, GRAN · Org.nr 969175444
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseSaugsstien 5
2750 GRAN

Om RUDEN AKSEL

Avvirkning. Dyrking av korn (unntatt ris), belgvekster og oljeholdige vekster.
Kilde: Brønnøysundregisteret

RUDEN AKSEL, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnRUDEN AKSEL
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer969175444
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
NACE-bransje02.200 Avvirkning
Bransje 201.110 Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Saugsstien 5, 2750 GRAN

Eiendom

AdresseSaugsstien 5, 2750 Gran
Tomt
Matrikkel3446-270/55
KommuneGran
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om RUDEN AKSEL

Hva er den registrerte adressen til RUDEN AKSEL?
Den registrerte adressen ligger i 2750 GRAN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver RUDEN AKSEL?
RUDEN AKSEL er aktiv innen Avvirkning.
Hva er organisasjonsnummeret til RUDEN AKSEL?
Organisasjonsnummeret er 969175444.
Kan plasseringen til RUDEN AKSEL ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble RUDEN AKSEL grunnlagt?
RUDEN AKSEL ble grunnlagt den 20.02.1995.
Er RUDEN AKSEL registrert for MVA?
RUDEN AKSEL er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret