Gratis å annonsere + Legg ut

EIKELAND NILS INGE

Oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon
Enkeltpersonforetak · ØVRE VATS, VINDAFJORD · Org.nr 969189879
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseHaukelivegen 582
5576 ØVRE VATS

Om EIKELAND NILS INGE

Jordbruksnæring med melkeproduksjon på storfe og kjøttproduksjon med ammekyr.
Kilde: Brønnøysundregisteret

EIKELAND NILS INGE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnEIKELAND NILS INGE
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer969189879
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
NACE-bransje01.420 Oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Haukelivegen 582, 5576 ØVRE VATS

Spørsmål om EIKELAND NILS INGE

Hva er den registrerte adressen til EIKELAND NILS INGE?
Den registrerte adressen ligger i 5576 ØVRE VATS. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver EIKELAND NILS INGE?
EIKELAND NILS INGE er aktiv innen Oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon.
Hva er organisasjonsnummeret til EIKELAND NILS INGE?
Organisasjonsnummeret er 969189879.
Kan plasseringen til EIKELAND NILS INGE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble EIKELAND NILS INGE grunnlagt?
EIKELAND NILS INGE ble grunnlagt den 20.02.1995.
Er EIKELAND NILS INGE registrert for MVA?
EIKELAND NILS INGE er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret