Gratis å annonsere + Legg ut

SØNDRE NORDBY SKOG DA

Tjenester tilknyttet planteproduksjon
Ansvarlig selskap med delt ansvar · ÅMOT, MODUM · Org.nr 969552604
RingRute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseHyllveien 4
3340 ÅMOT

Om SØNDRE NORDBY SKOG DA

Avvirkning i og skjøtsel av skogeiendom.
Kilde: Brønnøysundregisteret

SØNDRE NORDBY SKOG DA, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSØNDRE NORDBY SKOG DA
OrganisasjonsformAnsvarlig selskap med delt ansvar
Organisasjonsnummer969552604
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
Stiftelsesdato20.02.1995
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlige foretak
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Hyllveien 4, 3340 ÅMOT

Eiendom

AdresseHyllveien 4, 3340 Åmot
Tomt
Matrikkel3316-48/210
KommuneModum
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om SØNDRE NORDBY SKOG DA

Hva er den registrerte adressen til SØNDRE NORDBY SKOG DA?
Den registrerte adressen ligger i 3340 ÅMOT. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SØNDRE NORDBY SKOG DA?
SØNDRE NORDBY SKOG DA er aktiv innen Tjenester tilknyttet planteproduksjon.
Hva er organisasjonsnummeret til SØNDRE NORDBY SKOG DA?
Organisasjonsnummeret er 969552604.
Hva er telefonnummeret til SØNDRE NORDBY SKOG DA?
Telefonnummeret til SØNDRE NORDBY SKOG DA finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til SØNDRE NORDBY SKOG DA ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SØNDRE NORDBY SKOG DA grunnlagt?
SØNDRE NORDBY SKOG DA ble grunnlagt den 20.02.1995.
Er SØNDRE NORDBY SKOG DA registrert for MVA?
SØNDRE NORDBY SKOG DA er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret