Gratis å annonsere + Legg ut

GUNNAR VASSBOTTEN

Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr
Enkeltpersonforetak · NAUSTDAL, SUNNFJORD · Org.nr 971202408
RingRute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Telefon57818884
AdresseVassbotnvegen 220
6817 NAUSTDAL

Om GUNNAR VASSBOTTEN

Jordbruk med husdyrhald.
Kilde: Brønnøysundregisteret

GUNNAR VASSBOTTEN, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnGUNNAR VASSBOTTEN
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer971202408
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Vassbotnvegen 220, 6817 NAUSTDAL

Eiendom

AdresseVassbotnvegen 220, 6817 Naustdal
Tomt
Matrikkel4647-428/1
KommuneSunnfjord
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om GUNNAR VASSBOTTEN

Hva er den registrerte adressen til GUNNAR VASSBOTTEN?
Den registrerte adressen ligger i 6817 NAUSTDAL. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver GUNNAR VASSBOTTEN?
GUNNAR VASSBOTTEN er aktiv innen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr.
Hva er organisasjonsnummeret til GUNNAR VASSBOTTEN?
Organisasjonsnummeret er 971202408.
Hva er telefonnummeret til GUNNAR VASSBOTTEN?
Telefonnummeret til GUNNAR VASSBOTTEN finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til GUNNAR VASSBOTTEN ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble GUNNAR VASSBOTTEN grunnlagt?
GUNNAR VASSBOTTEN ble grunnlagt den 20.02.1995.
Er GUNNAR VASSBOTTEN registrert for MVA?
GUNNAR VASSBOTTEN er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret