Gratis å annonsere + Legg ut

FLORØ RØDE KORS

Andre sosialtjenester uten botilbud ellers
Forening/lag/innretning · FLORØ, KINN · Org.nr 980440273
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseNonskarvegen 1
6906 FLORØ

Om FLORØ RØDE KORS

En viktig del av den Kommunale beredskapen. Som alle andre lag og org. driver vi dugnad for å få inn penger til utstyr og opplæring av egne mannskaper. Inntektene våre er bassert på kursvirksomhet, legevaktkjøring o.l. Alt er på frivillig basis og ingen er lønnet av Flora Røde kors hj.
Kilde: Brønnøysundregisteret

FLORØ RØDE KORS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnFLORØ RØDE KORS
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer980440273
Registrert i Enhetsregisteret22.02.1999
Stiftelsesdato31.12.1961
NACE-bransje88.996 Andre sosialtjenester uten botilbud ellers
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Styrets lederSonja Eren Olsen
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Nonskarvegen 1, 6906 FLORØ

Spørsmål om FLORØ RØDE KORS

Hva er den registrerte adressen til FLORØ RØDE KORS?
Den registrerte adressen ligger i 6906 FLORØ. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver FLORØ RØDE KORS?
FLORØ RØDE KORS er aktiv innen Andre sosialtjenester uten botilbud ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til FLORØ RØDE KORS?
Organisasjonsnummeret er 980440273.
Hva er telefonnummeret til FLORØ RØDE KORS?
Telefonnummeret til FLORØ RØDE KORS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til FLORØ RØDE KORS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble FLORØ RØDE KORS grunnlagt?
FLORØ RØDE KORS ble grunnlagt den 31.12.1961.
Er FLORØ RØDE KORS registrert for MVA?
FLORØ RØDE KORS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret