Gratis å annonsere + Legg ut

BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Eierseksjonssameie · FREDRIKSTAD, FREDRIKSTAD · Org.nr 981449428
RingRute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adressev/ Fredrikstad Boligforvaltning AS Bryggeriveien 6
1607 FREDRIKSTAD
Postadressev/Fredrikstad Boligforvaltning AS Bryggeriveien 6
1607 FREDRIKSTAD

Om BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18

Boligsameie.
Kilde: Brønnøysundregisteret

BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnBOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18
OrganisasjonsformEierseksjonssameie
Organisasjonsnummer981449428
Registrert i Enhetsregisteret18.01.2000
Stiftelsesdato01.10.1997
NACE-bransje97.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

v/ Fredrikstad Boligforvaltning AS Bryggeriveien 6, 1607 FREDRIKSTAD

Spørsmål om BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18

Hva er den registrerte adressen til BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18?
Den registrerte adressen ligger i 1607 FREDRIKSTAD. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18?
BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18?
Organisasjonsnummeret er 981449428.
Hva er telefonnummeret til BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18?
Telefonnummeret til BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 grunnlagt?
BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 ble grunnlagt den 01.10.1997.
Er BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 registrert for MVA?
BOLIGSAMEIET AUTOGATEN 16/18 er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret