Gratis å annonsere + Legg ut

HEVREGALDEN AS

Andre egeninvesteringsselskaper
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 987379731
Rute

Detaljer

AdresseBygdøynesveien 9C
0286 OSLO

Om HEVREGALDEN AS

Eie og forvalte eierandeler i selskaper samt aktiviteter som er forbundet med eller tilknyttet til dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

HEVREGALDEN AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnHEVREGALDEN AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer987379731
Registrert i Enhetsregisteret18.10.2004
Stiftelsesdato13.10.2004
Aksjekapital9.686.500 kr
Omsetning0 kr
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorØvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter0 kr
Driftsresultat-57.785 kr
Resultat før skatt101.314.276 kr
Aksjekapital9.686.500 kr
Egenkapital525.370.523 kr
Gjeld54.751.786 kr
Årsresultat96.742.490 kr
Driftsinntekter
001112024
Driftsresultat
-60K-40K-20K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Bygdøynesveien 9C, 0286 OSLO

Eiendom

AdresseBygdøynesveien 9C, 0286 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-2/389
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

LÆRARGARDEN AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om HEVREGALDEN AS

Hva er den registrerte adressen til HEVREGALDEN AS?
Den registrerte adressen ligger i 0286 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver HEVREGALDEN AS?
HEVREGALDEN AS er aktiv innen Andre egeninvesteringsselskaper.
Hva er organisasjonsnummeret til HEVREGALDEN AS?
Organisasjonsnummeret er 987379731.
Kan plasseringen til HEVREGALDEN AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble HEVREGALDEN AS grunnlagt?
HEVREGALDEN AS ble grunnlagt den 13.10.2004.
Er HEVREGALDEN AS registrert for MVA?
HEVREGALDEN AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret