Gratis å annonsere + Legg ut

NORSK KYSTKLIMASENTER

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
Forening/lag/innretning · DRAMMEN, DRAMMEN · Org.nr 991615768
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseGundesølina 34A
3039 DRAMMEN
PostadressePostboks 4100 Sjølyst
0217 OSLO

Om NORSK KYSTKLIMASENTER

Arrangere seminarer og medlemsmøter. Informasjonsbank om klimaspørsmål. Forfatte fagartikler. Omsette souvenirer.
Kilde: Brønnøysundregisteret

NORSK KYSTKLIMASENTER, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnNORSK KYSTKLIMASENTER
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer991615768
Registrert i Enhetsregisteret01.10.2007
Stiftelsesdato20.08.2007
NACE-bransje94.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Daglig lederAnders Neuberth
Styrets lederAnders Neuberth
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Gundesølina 34A, 3039 DRAMMEN

Eiendom

AdresseGundesølina 34A, 3039 Drammen
Tomt
Matrikkel3301-39/48
KommuneDrammen

Bedrifter på samme adresse

ATELIER NIYUKURI BIGIRIMANAULLERN ATRIUM ANDERS NEUBERTH
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om NORSK KYSTKLIMASENTER

Hva er den registrerte adressen til NORSK KYSTKLIMASENTER?
Den registrerte adressen ligger i 3039 DRAMMEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver NORSK KYSTKLIMASENTER?
NORSK KYSTKLIMASENTER er aktiv innen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til NORSK KYSTKLIMASENTER?
Organisasjonsnummeret er 991615768.
Hva er telefonnummeret til NORSK KYSTKLIMASENTER?
Telefonnummeret til NORSK KYSTKLIMASENTER finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til NORSK KYSTKLIMASENTER ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble NORSK KYSTKLIMASENTER grunnlagt?
NORSK KYSTKLIMASENTER ble grunnlagt den 20.08.2007.
Er NORSK KYSTKLIMASENTER registrert for MVA?
NORSK KYSTKLIMASENTER er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret