Gratis å annonsere + Legg ut

MERÅKER SKOLEKORPS

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
Forening/lag/innretning · MERÅKER, MERÅKER · Org.nr 993785199
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseTorsbjørkveien 46
7530 MERÅKER

Om MERÅKER SKOLEKORPS

Har som formål å tilby barn og ungdom i Meråker organisert musikkopplæring i fellesskap.
Kilde: Brønnøysundregisteret

MERÅKER SKOLEKORPS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnMERÅKER SKOLEKORPS
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer993785199
Registrert i Enhetsregisteret24.02.2009
Stiftelsesdato01.02.1962
NACE-bransje90.201 Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Torsbjørkveien 46, 7530 MERÅKER

Spørsmål om MERÅKER SKOLEKORPS

Hva er den registrerte adressen til MERÅKER SKOLEKORPS?
Den registrerte adressen ligger i 7530 MERÅKER. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver MERÅKER SKOLEKORPS?
MERÅKER SKOLEKORPS er aktiv innen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk.
Hva er organisasjonsnummeret til MERÅKER SKOLEKORPS?
Organisasjonsnummeret er 993785199.
Hva er telefonnummeret til MERÅKER SKOLEKORPS?
Telefonnummeret til MERÅKER SKOLEKORPS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til MERÅKER SKOLEKORPS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble MERÅKER SKOLEKORPS grunnlagt?
MERÅKER SKOLEKORPS ble grunnlagt den 01.02.1962.
Er MERÅKER SKOLEKORPS registrert for MVA?
MERÅKER SKOLEKORPS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret