Gratis å annonsere + Legg ut

SCC EVENT

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
Forening/lag/innretning · GARDERMOEN, ULLENSAKER · Org.nr 994513451
RingRuteNettsideE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adressec/o Pro Mek AS Valhallavegen 10
2060 GARDERMOEN

Om SCC EVENT

Frivillige som arrangerer dragrace og andre aktiviteter for eiere av gamle biler.
Kilde: Brønnøysundregisteret

SCC EVENT, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSCC EVENT
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer994513451
Registrert i Enhetsregisteret29.09.2009
Stiftelsesdato03.09.2009
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Pro Mek AS Valhallavegen 10, 2060 GARDERMOEN

Spørsmål om SCC EVENT

Hva er den registrerte adressen til SCC EVENT?
Den registrerte adressen ligger i 2060 GARDERMOEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SCC EVENT?
SCC EVENT er aktiv innen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til SCC EVENT?
Organisasjonsnummeret er 994513451.
Hva er telefonnummeret til SCC EVENT?
Telefonnummeret til SCC EVENT finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til SCC EVENT ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SCC EVENT grunnlagt?
SCC EVENT ble grunnlagt den 03.09.2009.
Er SCC EVENT registrert for MVA?
SCC EVENT er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret