Gratis å annonsere + Legg ut

CHANG KIN SUM

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Enkeltpersonforetak · OSLO, OSLO · Org.nr 995306700
RuteE-post

Detaljer

AdresseBogstadveien 72B
0366 OSLO

Om CHANG KIN SUM

Utleie av fast eiendom, økonomisk rådgivning og annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

CHANG KIN SUM, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnCHANG KIN SUM
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer995306700
Registrert i Enhetsregisteret18.03.2010
Omsetning1.495.291 kr
Fortjenestemargin0,5 %
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2020

Driftsinntekter1.495.291 kr
Driftsresultat6.951 kr
Resultat før skatt6.954 kr
Egenkapital-315.541 kr
Gjeld326.249 kr
Årsresultat6.954 kr
Driftsinntekter
0500K1M1,5M2020
Driftsresultat
02K4K6K8K2020
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Bogstadveien 72B, 0366 OSLO

Eiendom

AdresseBogstadveien 72B, 0366 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-215/41
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

VIKEN MUSIKK ASKAS EIENDOM ASOSLO BLÅSEVERKSTED ERIC OG TIM ASCELPA AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om CHANG KIN SUM

Hva er den registrerte adressen til CHANG KIN SUM?
Den registrerte adressen ligger i 0366 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver CHANG KIN SUM?
CHANG KIN SUM er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til CHANG KIN SUM?
Organisasjonsnummeret er 995306700.
Kan plasseringen til CHANG KIN SUM ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble CHANG KIN SUM grunnlagt?
CHANG KIN SUM ble grunnlagt den 18.03.2010.
Er CHANG KIN SUM registrert for MVA?
CHANG KIN SUM er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret