Gratis å annonsere + Legg ut

SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Eierseksjonssameie · TRONDHEIM, TRONDHEIM · Org.nr 996387011
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseØvre Bakklandet 10
7016 TRONDHEIM

Om SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10

Eierseksjonssameie
Kilde: Brønnøysundregisteret

SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10
OrganisasjonsformEierseksjonssameie
Organisasjonsnummer996387011
Registrert i Enhetsregisteret25.05.2011
Stiftelsesdato08.04.1991
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Øvre Bakklandet 10, 7016 TRONDHEIM

Eiendom

AdresseØvre Bakklandet 10, 7016 Trondheim
Tomt
Matrikkel5001-407/84
KommuneTrondheim

Bedrifter på samme adresse

SIGNE VINGEMARTINE HAUG NYSETHER
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10

Hva er den registrerte adressen til SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10?
Den registrerte adressen ligger i 7016 TRONDHEIM. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10?
SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10 er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10?
Organisasjonsnummeret er 996387011.
Kan plasseringen til SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10 ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10 grunnlagt?
SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10 ble grunnlagt den 08.04.1991.
Er SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10 registrert for MVA?
SAMEIET ØVRE BAKKLANDET 10 er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret