Gratis å annonsere + Legg ut

FRK LARSEN BYGG AS

Aksjeselskap · KRISTIANSAND S, KRISTIANSAND · Org.nr 997991303
Oppføring av bygninger

Om FRK LARSEN BYGG AS

Utførelse av håndverkstjenester, samt alt hva dermed står i denne forbindelse. Selskapet kan også delta i andre selskaper eller foretak.
Kilde: Brønnøysundregisteret

FRK LARSEN BYGG AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnFRK LARSEN BYGG AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer997991303
Registrert i Enhetsregisteret18.02.2012
Stiftelsesdato13.02.2012
NACE-bransje41.000 Oppføring av bygninger
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Daglig lederPreben Honda Lidi
Styrets lederPreben Honda Lidi

Regnskap 2024

Driftsinntekter
Driftsresultat-9.423 kr
Resultat før skatt-9.423 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital82.816 kr
Gjeld19.365 kr
Årsresultat-9.423 kr
Driftsresultat
-10K-7,5K-5K-2,5K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Konsul Wilds vei 26A, 4621 KRISTIANSAND S

Spørsmål om FRK LARSEN BYGG AS

Hva er den registrerte adressen til FRK LARSEN BYGG AS?
Den registrerte adressen ligger i 4621 KRISTIANSAND S. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver FRK LARSEN BYGG AS?
FRK LARSEN BYGG AS er aktiv innen Oppføring av bygninger.
Hva er organisasjonsnummeret til FRK LARSEN BYGG AS?
Organisasjonsnummeret er 997991303.
Hva er telefonnummeret til FRK LARSEN BYGG AS?
Telefonnummeret til FRK LARSEN BYGG AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til FRK LARSEN BYGG AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble FRK LARSEN BYGG AS grunnlagt?
FRK LARSEN BYGG AS ble grunnlagt den 13.02.2012.
Er FRK LARSEN BYGG AS registrert for MVA?
FRK LARSEN BYGG AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret
Vis filtre
Byggfolk & Håndverkere
Laster...
Laster...