Hopp til innhold
Oppslag · offentlige registre
Hva vet du om Synnerdalsveien 8, Budalen?
Synnerdalsveien 8Byggeår (est.) 1850 | Tomt: 1 123 518 m²
Se fremtiden

Synnerdalsveien 8, Budalen

Eiendommen ligger i Midtre Gauldal kommune. Byggeåret er estimert til 1850. Tomta er på 1 123 518 m².

Listings prisestimat4,1 mill. krSannsynlig spenn 2,6 mill. kr – 5,5 mill. kr. Modellanslag fra SSB-priser, ikke en takst. Slik regnes detEiendommen har 2 adresser og 7 bygninger. Estimatet gjelder bygningen på denne adressen, ikke hele eiendommen.

Areal og boligdata

Verdier med [S] er basert på sannsynlighet og ikke registrert. Hold musepekeren over eller trykk på [S] for å se hvordan tallet er regnet ut.

Boligtype
Tribune og idrettsgarderobe
BRA bruksareal
55 m²
BRA-i internt bruksareal
55 m²
BRA-e eksternt bruksareal
0 m²
BRA-b balkong/terrasse
0 m²
BTA bruttoareal
63 m²
BYA bebygd areal
69 m²
TBA tillegg for bebygd areal
0 m²
%-BYA utnyttingsgrad
0 %
Etasjer antall
1

Matrikkel og eiendom

Matrikkelnummer
5027-181/1 (kommune-gnr/bnr)
Kommune
Midtre Gauldal
Postnummer
7298 Budalen
Bygninger på eiendommen
7 (hovedbygg: garasje, uthus, anneks knyttet til fritidsbolig)
Tomteareal
1 123 518 m²

Andre adresser på samme matrikkelenhet

Nærmiljø

Henter kollektiv, dagligvare og apotek i nærheten …

Nærmiljø fra OpenStreetMap-bidragsytere (© OpenStreetMap), målt i luftlinje.

Matrikkeldata fra Kartverket.

Prisutvikling siden 1865

Byggeår 1850 (estimert). Anslått verdi gikk fra 25 000 kr til 4,1 mill. kr, omtrent ×165 eller 3,2 % i året.

01,3 mill.2,5 mill.3,8 mill.5,0 mill.1865189719291961199320251865: 24 512 kr1866: 24 512 kr1867: 26 963 kr1868: 26 963 kr1869: 24 512 kr1870: 24 512 kr1871: 24 512 kr1872: 29 414 kr1873: 29 414 kr1874: 31 865 kr1875: 29 414 kr1876: 29 414 kr1877: 29 414 kr1878: 26 963 kr1879: 24 512 kr1880: 26 963 kr1881: 29 414 kr1882: 29 414 kr1883: 26 963 kr1884: 26 963 kr1885: 24 512 kr1886: 24 512 kr1887: 22 060 kr1888: 24 512 kr1889: 24 512 kr1890: 24 512 kr1891: 24 512 kr1892: 24 512 kr1893: 24 512 kr1894: 24 512 kr1895: 24 512 kr1896: 24 512 kr1897: 24 512 kr1898: 26 963 kr1899: 26 963 kr1900: 29 414 kr1901: 29 414 kr1902: 26 963 kr1903: 26 963 kr1904: 24 512 kr1905: 26 963 kr1906: 26 963 kr1907: 29 414 kr1908: 29 414 kr1909: 29 414 kr1910: 29 414 kr1911: 29 414 kr1912: 31 865 kr1913: 34 316 kr1914: 34 316 kr1915: 36 767 kr1916: 46 572 kr1917: 56 377 kr1918: 80 888 kr1919: 85 791 kr1920: 98 046 kr1921: 90 693 kr1922: 75 986 kr1923: 71 084 kr1924: 78 437 kr1925: 80 888 kr1926: 68 633 kr1927: 61 279 kr1928: 56 377 kr1929: 53 926 kr1930: 53 926 kr1931: 49 023 kr1932: 49 023 kr1933: 49 023 kr1934: 49 023 kr1935: 49 023 kr1936: 51 474 kr1937: 53 926 kr1938: 56 377 kr1939: 56 377 kr1940: 66 181 kr1941: 78 437 kr1942: 83 340 kr1943: 85 791 kr1944: 85 791 kr1945: 88 242 kr1946: 90 693 kr1947: 90 693 kr1948: 90 693 kr1949: 90 693 kr1950: 95 595 kr1951: 110 302 kr1952: 120 107 kr1953: 122 558 kr1954: 127 460 kr1955: 127 460 kr1956: 132 363 kr1957: 137 265 kr1958: 144 619 kr1959: 147 070 kr1960: 147 070 kr1961: 149 521 kr1962: 159 326 kr1963: 161 777 kr1964: 174 033 kr1965: 178 935 kr1966: 186 288 kr1967: 193 642 kr1968: 200 995 kr1969: 205 898 kr1970: 227 958 kr1971: 242 665 kr1972: 259 823 kr1973: 279 432 kr1974: 306 395 kr1975: 340 712 kr1976: 372 577 kr1977: 406 893 kr1978: 438 758 kr1979: 460 818 kr1980: 509 842 kr1981: 580 925 kr1982: 647 107 kr1983: 701 032 kr1984: 745 153 kr1985: 786 823 kr1986: 843 200 kr1987: 919 186 kr1988: 978 014 kr1989: 1 024 586 kr1990: 1 066 255 kr1991: 1 100 572 kr1992: 1 127 535 kr1993: 1 154 497 kr1994: 1 169 204 kr1995: 1 198 618 kr1996: 1 213 325 kr1997: 1 245 190 kr1998: 1 272 153 kr1999: 1 301 567 kr2000: 1 343 237 kr2001: 1 382 455 kr2002: 1 402 065 kr2003: 1 436 381 kr2004: 1 443 734 kr2005: 1 463 344 kr2006: 1 655 156 kr2007: 1 833 188 kr2008: 1 890 844 kr2009: 1 891 406 kr2010: 2 061 563 kr2011: 2 273 344 kr2012: 2 466 000 kr2013: 2 585 531 kr2014: 2 677 500 kr2015: 2 812 500 kr2016: 2 961 000 kr2017: 3 058 031 kr2018: 3 058 594 kr2019: 3 077 719 kr2020: 3 198 656 kr2021: 3 501 563 kr2022: 3 698 438 kr2023: 3 737 250 kr2024: 3 791 250 kr2025: 3 848 906 kr2026: 4 050 000 kr

Regnet bakover fra dagens estimat med SSBs prisindeks for brukte boliger i Trøndelag ellers (tabell 07221, fra 1992); før 1992 følger prisen SSBs konsumprisindeks (tabell 14711), siden SSB ikke har boligprisindeks lenger tilbake. Det er en modell for typisk prisutvikling, ikke eiendommens faktiske salgshistorikk. Byggeåret er estimert fra SSBs fordeling av boliger etter byggeår i kommunen (tabell 06266).

Annonse

Fremtidig vekst 2026–2100

Modellert verdi, i løpende kroner: 9,0 mill. kr i 2050 og 42 mill. kr i 2100.

013 mill.25 mill.38 mill.50 mill.2026204120562071208621002026: 4 050 000 kr2027: 4 205 164 kr2028: 4 363 697 kr2029: 4 525 665 kr2030: 4 691 136 kr2031: 4 860 184 kr2032: 5 032 887 kr2033: 5 209 326 kr2034: 5 389 587 kr2035: 5 573 760 kr2036: 5 761 937 kr2037: 5 954 218 kr2038: 6 150 703 kr2039: 6 351 499 kr2040: 6 556 715 kr2041: 6 767 923 kr2042: 6 985 380 kr2043: 7 209 357 kr2044: 7 440 133 kr2045: 7 678 003 kr2046: 7 923 273 kr2047: 8 176 263 kr2048: 8 437 306 kr2049: 8 706 751 kr2050: 8 984 960 kr2051: 9 272 315 kr2052: 9 569 210 kr2053: 9 876 060 kr2054: 10 193 296 kr2055: 10 521 371 kr2056: 10 860 754 kr2057: 11 211 938 kr2058: 11 575 439 kr2059: 11 951 793 kr2060: 12 341 562 kr2061: 12 742 591 kr2062: 13 155 225 kr2063: 13 579 821 kr2064: 14 016 747 kr2065: 14 466 380 kr2066: 14 929 112 kr2067: 15 405 344 kr2068: 15 895 491 kr2069: 16 399 980 kr2070: 16 919 249 kr2071: 17 453 753 kr2072: 18 003 959 kr2073: 18 570 347 kr2074: 19 153 412 kr2075: 19 753 666 kr2076: 20 371 633 kr2077: 21 007 857 kr2078: 21 662 893 kr2079: 22 337 319 kr2080: 23 031 724 kr2081: 23 746 721 kr2082: 24 482 936 kr2083: 25 241 017 kr2084: 26 021 632 kr2085: 26 825 466 kr2086: 27 653 227 kr2087: 28 505 644 kr2088: 29 383 468 kr2089: 30 287 472 kr2090: 31 218 453 kr2091: 32 177 231 kr2092: 33 164 651 kr2093: 34 181 585 kr2094: 35 228 929 kr2095: 36 307 607 kr2096: 37 418 572 kr2097: 38 562 803 kr2098: 39 741 310 kr2099: 40 955 134 kr2100: 42 205 347 kr
  • 20304,7 mill. kr
  • 20406,6 mill. kr
  • 20509,0 mill. kr
  • 207520 mill. kr
  • 210042 mill. kr

Modell, ikke en prognose eller et råd. Konsumprisvekst 2 % i året pluss realvekst som starter på 2,3 % (regionens historiske realvekst, SSB 07221 mot konsumprisindeksen) og trekkes mot 1 % over ca. 20 år, justert ned 0,4 prosentpoeng for kommunens befolkningsvekst mot landet (SSBs framskriving, til 2040). Faktisk utvikling avhenger av rente, inntekt, politikk og bolig­tilbud.

Relevante grupper for degBoligmarked, priser og nabolag i Midtre Gauldal: bli med i samtalen i gruppene for Budalen, Midtre Gauldal kommune og Trøndelag fylke.
PunktVurdering
ByggGarasje, uthus, anneks knyttet til fritidsbolig
Tomt1 123 518 m²
Pris32 582 kr/m²
Prisvekst+3,0 % i året
Bebygd0,0 %
Planer1, nærmeste 311 m
Skole79 m
Barnehage79 m
Befolkning-2,5 % siden 2021

Bygninger

  • Bygget dekker 69 m² av tomta, 3 bygg på 105 m² til sammen

Plantegning antatt

Antall etasjer 1 estimert – antall etasjer er ikke registrert for denne bygningen, så tallet er et estimat ut fra bygningstype og størrelse.

ENTRÉ5,0 m²GANG3,4 m²GANG4,6 m²STUE/KJØKKEN10,9 m²SPISESTUE8,8 m²KONTOR6,3 m²SOVEROM 112,6 m²BAD6,7 m²SOVEROM 310,5 m²9,80 m7,00 mNPLANSynnerdalsveien 8, 7298 BUDALEN · BRA ca. 60 m² · M 1:100 (omtrentlig)04 mANTATT PLANLØSNING – BASERT PÅ SANNSYNLIGHET.IKKE EN FAKTISK PLANTEGNING.

Sannsynlighetsbasert illustrasjon – ikke en faktisk plantegning. Listings har ikke tilgang til bygningens egentlige rominndeling (den finnes ikke i matrikkelen). Tegningen er beregnet av en algoritme ut fra grunnflaten på ca. 69 m² fra OpenStreetMap, antall etasjer (estimert), bygningstypen (fritidsbolig), og hvordan slike boliger vanligvis er innredet i Norge. Form, mål, rom, vegger, dører, vinduer og møbler kan avvike helt fra virkeligheten. Må ikke brukes til salg, kjøp, byggesøknad eller verdivurdering.

Annonse

Antatt leieinntekt og yield [S] sannsynlig

  • Sannsynlig leieinntekt ca. 9 000 kr per måned [S] = sannsynligDette er et estimat basert på sannsynlighet – ikke en verdivurdering, et leietilbud eller en garanti. [S] betyr «sannsynlig».Areal: ca. 64 m² – antatt planløsning, justert mot 2 soverom (typisk størrelse for så mange soverom). Antall soverom i den antatte planløsningen: 2.Leie per m²: 1 700 kr per år (spenn 1 200–2 200). Kilde: grov antakelse uten SSB-grunnlag (egen tommelfingerverdi for fritidsbolig). Mindre boliger får høyere leie per m² enn store.Kjøpspris for yield: 30 000 kr per m² (antakelse for landet) → antatt verdi ca. 1 920 000 kr.Yield (brutto) = årsleie ÷ kjøpssum, før felleskostnader, eiendomsskatt, vedlikehold, ledighet og skatt. Netto er typisk 1–2 prosentpoeng lavere.Hytter leies ut sesongbasert, så tallet er særlig usikkert. (spenn 6 500 kr–12 500 kr)
  • Yield (brutto) ca. 5,7 % per år [S] = sannsynligDette er et estimat basert på sannsynlighet – ikke en verdivurdering, et leietilbud eller en garanti. [S] betyr «sannsynlig».Areal: ca. 64 m² – antatt planløsning, justert mot 2 soverom (typisk størrelse for så mange soverom). Antall soverom i den antatte planløsningen: 2.Leie per m²: 1 700 kr per år (spenn 1 200–2 200). Kilde: grov antakelse uten SSB-grunnlag (egen tommelfingerverdi for fritidsbolig). Mindre boliger får høyere leie per m² enn store.Kjøpspris for yield: 30 000 kr per m² (antakelse for landet) → antatt verdi ca. 1 920 000 kr.Yield (brutto) = årsleie ÷ kjøpssum, før felleskostnader, eiendomsskatt, vedlikehold, ledighet og skatt. Netto er typisk 1–2 prosentpoeng lavere.Hytter leies ut sesongbasert, så tallet er særlig usikkert. (spenn 4,0–7,9 %)

[S] = sannsynlig: et estimat beregnet ut fra bygningstype, antatt areal og antall soverom, og SSBs tall for leie og kvadratmeterpris. Trykk på [S] for å se hva som ligger til grunn. Ikke et tilbud eller en verdivurdering.

Oppussing [S] sannsynlig – ikke ekte

SANNSYNLIG – IKKE EKTE. Dette er et beregnet estimat, ikke registrerte opplysninger [S] = sannsynligDette er ikke ekte oppussingshistorikk. Listings har ingen opplysninger om hva som faktisk er gjort på eiendommen. [S] betyr «sannsynlig».Slik er det beregnet: ut fra bygningens alder (byggeår 1850) og typiske levetider for bygningsdeler (bad ca. 25 år, kjøkken ca. 22, tak ca. 38, vinduer ca. 33 og så videre).En tilfeldighet som er låst til eiendommen avgjør hva som sannsynligvis er gjort og omtrent når. Årstall er derfor alltid et spenn (±2 år), og sannsynlighetsgraden (høy/middels/lav) sier hvor typisk tiltaket er for en bygning på den alderen.Kan ikke brukes til salg, kjøp, verdivurdering, forsikring eller byggesøknad. Spør selger om faktisk oppussing, og se etter dokumentasjon (egenerklæring, tilstandsrapport, el-kontroll).

Sannsynlig siste oppussing: drenering og fukt rundt 1980–1984 [S]. Antall sannsynlige tiltak: 12 [S].

  1. ca. 1980–1984Drenering og fukt [S]Ny drenering rundt grunnmuren og fuktsikringlav sannsynlighet
  2. ca. 1972–1976Nytt tak [S]Ny taktekking og undertakmiddels sannsynlighet
  3. ca. 1960–1964Utskifting av vinduer [S]Nye vinduer og dører med bedre isolasjonlav sannsynlighet
  4. ca. 1942–1946Drenering og fukt [S]Ny drenering rundt grunnmuren og fuktsikringlav sannsynlighet
  5. ca. 1936–1940Elektrisk anlegg [S]Nytt sikringsskap og oppgradering av elektrisk anlegglav sannsynlighet
  6. ca. 1935–1939Nytt tak [S]Ny taktekking og undertakmiddels sannsynlighet
  7. ca. 1932–1936Oppussing av bad [S]Nytt gulv og fliser, sanitærutstyr og tettesjikt (membran)middels sannsynlighet
  8. ca. 1918–1922Terrasse og uteområde [S]Ny terrasse, platting eller hage-/innkjørselsarbeidlav sannsynlighet
  9. ca. 1897–1901Nye gulv og overflater [S]Parkett/laminat, maling og nye overflater innvendigmiddels sannsynlighet
  10. ca. 1894–1898Oppussing av bad [S]Nytt gulv og fliser, sanitærutstyr og tettesjikt (membran)høy sannsynlighet
  11. ca. 1894–1898Nytt kjøkken [S]Nye skap, benkeplate og hvitevarermiddels sannsynlighet
  12. ca. 1891–1895Maling av fasade [S]Beising eller maling av yttervegger og vindskierlav sannsynlighet

Fasiliteter [S] sannsynlig – ikke ekte

SANNSYNLIG – IKKE EKTE. Dette er hva boliger av denne typen og alderen vanligvis har, ikke opplysninger om denne boligen [S] = sannsynligDette er ikke ekte opplysninger. Listings vet ikke hva akkurat denne boligen har. [S] betyr «sannsynlig».Slik er det beregnet: hver fasilitet har en sannsynlighet ut fra hvor vanlig den er i norske fritidsbolig av denne størrelsen (ca. 64 m², 2 soverom) og alderen (byggeår 1850), med en liten variasjon som er låst til eiendommen.Prosenten sier hvor vanlig fasiliteten er for denne typen bolig – ikke at den finnes her. Bare fasiliteter med minst 25 % vises.Ikke bruk dette i salg, kjøp, verdivurdering eller forsikring. Sjekk salgsoppgaven eller spør eier.

Innvendig

  • Peis eller vedovn [S]ca. 90 %
  • Vaskerom / vaskekjellerbod [S]ca. 45 %
  • Gulvvarme på bad [S]ca. 40 %
  • Walk-in-garderobe / klesrom [S]ca. 30 %

Utvendig

  • Hage / egen tomt [S]ca. 95 %
  • Parkering på egen tomt [S]ca. 95 %
  • Terrasse eller uteplass [S]ca. 70 %
  • Utebod / hageskur [S]ca. 60 %
  • Garasje eller carport [S]ca. 35 %

Teknisk

  • Fiber / høyhastighetsbredbånd [S]ca. 80 %
  • Varmepumpe [S]ca. 45 %
  • Ladepunkt for elbil [S]ca. 25 %
Annonse

Kostnader

Planlagt i nærheten

Innenfor 1,5 kilometer ligger det 1 tiltak som er planlagt, vedtatt eller under bygging.

  • 310 m — 🏢 Nytt næringsområde. Avsatt i kommuneplan

Se fremtiden for dette området →

Prisutvikling i regionen

Boligprisene i regionen har steget 3,9 % i året de siste 15 årene. Siste fem år er takten 3,0 % i året.

Annonse

Skoler og barnehager

Nærmeste grunnskole er Budal Oppvekstområde avd skole, 80 m unna i luftlinje. Den har 33 elever. Nærmeste barnehage er Budal Oppvekstområde avd barnehage, 80 m unna.

Grunnskoler

  • 80 m — Budal Oppvekstområde avd skole (Barneskole, 1.–7. trinn), 33 elever

Barnehager

  • 80 m — Budal Oppvekstområde avd barnehage, 30 barn (1–5 år)

Videregående

  • 19,7 km — Gauldal videregående skole

Hvem som bor her

Befolkningen i Midtre Gauldal er 2 år eldre enn i landet ellers. Folketallet har falt 2.5 % siden 2021.

  • Innbyggere — 6 088 i Midtre Gauldal — spredt bebygd 3 per km² Statistisk sentralbyrå
  • Medianalder — 43 år (landet: 41 år)
  • Aldersfordeling — 21 % under 18, 20 % over 67 (landet: 17,1 %)
  • Høyere utdanning — 21,5 % av alle over 16 år har universitet eller høgskole (landet: 38,3 %)
  • Befolkningsvekst — -2,5 % fra 2021 til 2026 (landet: 4,4 %)

Kriminalitet

Det ble anmeldt 245 lovbrudd i året i Midtre Gauldal — 39,9 per 1000 innbyggere. Det er færre enn i landet ellers.

  • Alle lovbrudd — klart færre enn i landet ellers 39,9 mot 59,9 SSB, tabell 08487 — anmeldte lovbrudd
  • Eiendomstyveri — klart færre enn i landet ellers 4,7 mot 19,5
  • Vold og mishandling — klart færre enn i landet ellers 5,4 mot 8,2
  • Rusmiddellovbrudd — klart færre enn i landet ellers 2,3 mot 5,3
  • Ordens- og integritetskrenkelse — klart færre enn i landet ellers 3,4 mot 6,1
Annonse

Hva markedet ikke ser

Tallene over beskriver eiendommen. Disse sammenligner den med området rundt.

  • Åpnere enn naboene — 105 m² bygningsomriss dekker 0,0 % av tomta. Nærmeste 6 naboer med bebyggelse ligger på 12,6 % i median.
  • Flere bygg enn gata — 7 bygg registrert, mot 3 for en typisk adresse blant de 160 i gata.

Nabolag: 7298 [S] estimater

Prisene på kartet er antatte verdier [S] = sannsynligAlle verdier her er estimater, ikke salgspriser. Listings har ingen salgsdata, annonser eller bilder av naboboligene. [S] betyr «sannsynlig».Slik er det beregnet: bygningens grunnflate (OpenStreetMap), antatt antall etasjer og soverom, og SSBs kvadratmeterpris for boligtypen i kommunen (tabell 14545). Verdi = antatt areal × kvadratmeterpris.Flyfoto er fra Esri World Imagery og viser området, ikke nødvendigvis boligen slik den ser ut i dag. – ikke salgspriser. Flyfoto © Esri, Maxar, Earthstar Geographics.

Nærliggende boliger

Boliger i nærheten med antatt verdi [S] = sannsynligAlle verdier her er estimater, ikke salgspriser. Listings har ingen salgsdata, annonser eller bilder av naboboligene. [S] betyr «sannsynlig».Slik er det beregnet: bygningens grunnflate (OpenStreetMap), antatt antall etasjer og soverom, og SSBs kvadratmeterpris for boligtypen i kommunen (tabell 14545). Verdi = antatt areal × kvadratmeterpris.Flyfoto er fra Esri World Imagery og viser området, ikke nødvendigvis boligen slik den ser ut i dag. – ikke salgspriser og ikke annonser.

Sammenlignbare boliger

Boliger i området med lignende størrelse, type og antall soverom. Ikke solgte boliger – verdiene er estimater [S] = sannsynligAlle verdier her er estimater, ikke salgspriser. Listings har ingen salgsdata, annonser eller bilder av naboboligene. [S] betyr «sannsynlig».Slik er det beregnet: bygningens grunnflate (OpenStreetMap), antatt antall etasjer og soverom, og SSBs kvadratmeterpris for boligtypen i kommunen (tabell 14545). Verdi = antatt areal × kvadratmeterpris.Flyfoto er fra Esri World Imagery og viser området, ikke nødvendigvis boligen slik den ser ut i dag.. Vi har ingen salgshistorikk.

Annonse

Estimert salgsproveny [S] estimat

Estimert netto salgsproveny–
Klargjøring og utbedringer [S]–

Maling, småreparasjoner, rydding og eventuell styling før salg. Standard: 0,6 % av salgsprisen.

Salgskostnader [S]–
  • Meglerprovisjon (1,8 %)–
  • Markedsføring og fotografering–
  • Tilstandsrapport–
  • Oppgjør og tinglysing–
  • Boligselgerforsikring–
Estimert total salgskostnad (–)–

Alle beregninger er estimater [S] = sannsynligAlle verdier her er estimater, ikke salgspriser. Listings har ingen salgsdata, annonser eller bilder av naboboligene. [S] betyr «sannsynlig».Slik er det beregnet: bygningens grunnflate (OpenStreetMap), antatt antall etasjer og soverom, og SSBs kvadratmeterpris for boligtypen i kommunen (tabell 14545). Verdi = antatt areal × kvadratmeterpris.Flyfoto er fra Esri World Imagery og viser området, ikke nødvendigvis boligen slik den ser ut i dag.Salgskostnader: meglerprovisjon 1,8 % og faste beløp for markedsføring, tilstandsrapport, oppgjør og forsikring er typiske satser i Norge – ikke et tilbud fra noen megler. Dokumentavgift (2,5 %) betales av kjøper. Eventuell skatt på gevinst (22 %) er ikke regnet med – boliger du har bodd i minst ett av de to siste årene er normalt skattefrie. Lånet er det du selv legger inn. og gis kun som informasjon. Faktiske beløp varierer.

Dokumenter

Kilder og forbehold

Tall med kildenavn kommer rett fra registeret. Estimert verdi, eiendomsskatt og solforhold er våre egne anslag — ikke takst.

Vi mangler salgshistorikk og eierskap. Sjekk viktige opplysninger hos Kartverket.

Danske adresser og selskaper ligger på listings.dk.

Annonse

Listings kan ta feil. Sjekk viktige opplysninger.